POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOŠLI NA FORUM O POEZIJI I JOŠ PONEČEMU !

POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

Jesen je...
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAČ PARTY - Neobavezno
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ZoranHristov

Pridružio: 19 Feb 2007

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2007 1:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rainbow ::
aaaaaaaaaa ja cujem niki ne zove...a ono mi kablje se razutiknulo iz uticnicu.?

dve su stvari bitne...il je kabal mek pa ispadne, il je utičnica pogolema pa ne mož ga drži. Ne znam...ja sam orač, ne 'letričar. Shocked

Citat:
I da si me dobia na telefon mislis bi mogo mi posaljes sliku Question
Pa nego Exclamation preko postu pa u pismo...il kufertu..praznu..jadnu bez ich slovo Crying or Very sad

ahaaa, sg si znam što ne može telefon...ti bi da ti poštar donese i dvaput zazvoni, el pa lupka na vrata Twisted Evil

Citat:
Mora da razmotrim ovaj tvoj autobijografiju..na mir-pa ce ti odgovorim

e, da mi se posreći....prva si koja me oće razmatra, napređujem dakle u ženski oči, do srce ima još malo Wink
Citat:
"AAAAAAAAAAAAA, eve, crko od straaaaaaaaaaaa' " Arrow toj mi se mlogo ubavo svidja?

mlogo se, sestro slatka plašim, drktim, mora me u ruke držiš
Rolling Eyes
Citat:
Arrow jedn d'n bi izdrzali s kupus i pasulj ..drugi s vasulj i kupus...tretji sas mazem..A posle Question .."pa ono-tolko" Confused?

s mazenje bi izdrzali i podugo, ja kad mažem ič mi drugo ne treba, a za teb, mesce ima spremam

Citat:
"-Vazi- sas prigusivach.....Leleeeeeeeee ce mu variiii kaveeee Exclamation Razz ?

kako sestro slatka da uzidšem s prigušivač, po polak mog da uzdišem jedino ako apnem ćošku od jastuk, u moje selo prigušivači ne se koriste

?
Citat:
Oranje--ce vidimo.Cu se raspitam mozda neka i znade da mi reche i brez probu...?

Nemo' se raspituješ, živ ti ja, će počnu mlogo da me fale pa moš se obrukam. Bolje si me povikni na njivče da si poorem pa ako nesi zadovolj(e)na će orem nanovo. Gorivo za traktorče, na moj trošak će ide.

Citat:
A lanci i katanci Question ?

S bič da me teraš lanci i katanci nema da gi nađem. Sakril sam si gi u podrum.
Od ozbiljnu rabotu, samo lisicu imam da se vržem dok orem da ne ispadnem ako je njiva valovita.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
lepa_S

Pridružio: 17 Avg 2006

PorukaPoslao: Čet Sep 20, 2007 9:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pobratime bre...nadje li toj ubavo ili se sramis da kazes Laughing Ti nesi toliko sramezan ali kuj ce da zna kad proradiv emocije i ta hemija:)))Imas mene za vezu preko veze...Nemoj samo da naletis na neku sto povise veruje u crkveno vencanje pa crkveno krstenje , mislim, ako se dogodi neka -rotkinja, ...Da ne ispadne ''ki samar budali''
Da me ne krivis za te sitnice...Mi nesmemo da kvarimo pobratimstvo ni za sta Laughing Laughing
Ti smes na men' da se poveris ako si gu imas volju na neku:)))))

Sas srecu Very Happy
ZoranHristov

PorukaPoslao: Pet Sep 21, 2007 6:55 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lepa_S ::
Pobratime bre...nadje li toj ubavo ili se sramis da kazes Laughing

Živ me sram izede...ne mog si nadjem ubavinju, pa me eve, tugujem.

Citat:
Ti nesi toliko sramezan ali kuj ce da zna kad proradiv emocije i ta hemija:)))

Ma ič ne me kačiv emocije...."dert li je, prokletija li neka, eve na noge ginem, idem po meane, lutam, dert da zabravim, sn da me uvati"

Citat:
Imas mene za vezu preko veze...

da mi nesi pobratimka, taman bi mi bilo veza preko vezu...leleeeeee, al' rod smo si

Citat:
Nemoj samo da naletis na neku sto povise veruje u crkveno vencanje pa crkveno krstenje , mislim, ako se dogodi neka -rotkinja, ...Da ne ispadne ''ki samar budali''
Da me ne krivis za te sitnice...Mi nesmemo da kvarimo pobratimstvo ni za sta Laughing Laughing

Ja za ljubav ido da se venčam u crkvu s treću i četvrtu ženu, al ne mi ni bog ni pop pomogoše da ostanu, nego mi peta kad ču da sam se u crkvu venčao i ona otide. I pita si babu, krstili li me u crkvu, počim sam u komunizam rodjen. Reče baba, "kristili smo te, sinko, ko ilegalca. U žurbu pop te izbanja s ladnu vodu, zatoj si sg u nji ne veruješ"
A pope, pope, što gu ne ugreja malko mož bi si sreću u život našo.

Citat:
Ti smes na men' da se poveris ako si gu imas volju na neku:)))))
Sas srecu Very Happy

Evo, ti u poverenje reknem, imam si volju na svaku ubavu, al kolka da mi je volja na nji gi malo.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
Rainbow

Pridružio: 31 Dec 2006

PorukaPoslao: Ned Sep 23, 2007 5:44 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"dve su stvari bitne...il je kabal mek pa ispadne, il je utičnica pogolema pa ne mož ga drži. Ne znam...ja sam orač, ne 'letričar. "
Jok Exclamation Sve pashe...al' se jeto desi da ipak ispadne.Problem--saniran
"ahaaa, sg si znam što ne može telefon...ti bi da ti poštar donese i dvaput zazvoni, el pa lupka na vrata "
Jok.Ne mi se svidja Twisted Evil
"e, da mi se posreći....prva si koja me oće razmatra, napređujem dakle u ženski oči, do srce ima još malo " Ako pocne da tika-takise brzhe--u pravu si
"mlogo se, sestro slatka plašim, drktim, mora me u ruke držiš "
ce te drzim ali ne smes da prestanes s's stra 24/7

"kako sestro slatka da uzidšem s prigušivač, po polak mog da uzdišem jedino ako apnem ćošku od jastuk, u moje selo prigušivači ne se koriste "
Na toj sam i mislela.Ono..ne mora b'sh jastuk ...stavitjemo ti nesto drugo.Bitno da si ZA.
ZoranHristov

PorukaPoslao: Pon Sep 24, 2007 11:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jok Exclamation Sve pashe...al' se jeto desi da ipak ispadne.Problem--saniran.

Kuj ga sanira...da moju štetu.
.
Citat:
Jok.Ne mi se svidja Twisted Evil .

Znao sam si da ti je malko dva put da kucne na vrata.

.
Citat:
Ako pocne da tika-takise brzhe--u pravu si .

ih, tikatakiše brže...bije bre ko zvono na notrdam oće da izripi iz grudi

Citat:
ce te drzim ali ne smes da prestanes s's stra 24/7.

o zlatna ti usta, i pozlatna duša, eve sve me stra i sd dok pišem s jednu ruku pišem s drugu drKtim. Rolling Eyes

.
Citat:
Na toj sam i mislela.Ono..ne mora b'sh jastuk ...stavitjemo ti nesto drugo.Bitno da si ZA.

rekli mi stari, najbolje se jastuk grize, al ako nešto nudiš, će gricnem, nema da boli ni teb ni men.
Rainbow

Pridružio: 31 Dec 2006

PorukaPoslao: Pon Sep 24, 2007 5:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kuj ga sanira...da moju štetu Arrow Pa Ja kuj ce drugi Question Evil or Very Mad
"Znao sam si da ti je malko dva put da kucne na vrata." Arrow Ma nije to u pitanje jednom-dvaput..nego ne mi se On svidja...a vrata mi napolje i ne cujem kad niki kuca na nji..zvono mi ne radi..I cvrc Exclamation
Eeeeee..al za tebe te ima da spletem kiku i da ju izfrljim kroz pendzerce pa se penji Wink .{Od kad mi rece da imas zuti ochi -sanjah nekog takvog.Mozda sio i ti?Koj ce ga zna..}
"rekli mi stari, najbolje se jastuk grize, al ako nešto nudiš, će gricnem, nema da boli ni teb ni men. "...Cu ti ponudim...tvoju ruku Twisted Evil .Ne me boli...a sebe nesh da samopovredjivas..jel'te Shocked
ZoranHristov

PorukaPoslao: Uto Sep 25, 2007 12:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa Ja kuj ce drugi Question Evil or Very Mad

e, muku mu...što ne poviknu, da pripomognem, oko uticanje, jako sam uticajan.

Citat:
Ma nije to u pitanje jednom-dvaput..nego ne mi se On svidja...a vrata mi napolje i ne cujem kad niki kuca na nji..zvono mi ne radi..I cvrc Exclamation
Eeeeee..al za tebe te ima da spletem kiku i da ju izfrljim kroz pendzerce pa se penji Wink .{Od kad mi rece da imas zuti ochi -sanjah nekog takvog.Mozda sio i ti?Koj ce ga zna..}

Ako nesam ti smetao u san, nesam toj ja. Ja kad dodjem u nečiji san, nema tu spanje i sanjanje...nego znojenje.
Citat:
Cu ti ponudim...tvoju ruku Twisted Evil .Ne me boli...a sebe nesh da samopovredjivas..jel'te Shocked

Jel me?
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAČ PARTY - Neobavezno Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu