POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOŠLI NA FORUM O POEZIJI I JOŠ PONEČEMU !

POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

Problemi spama na sajtu

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> OBAVEŠTENJA OD STRANE ADMINISTRATORA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
likota

Pridružio: 31 Okt 2006

PorukaPoslao: Ned Mar 11, 2007 8:10 am    Naslov: likota Odgovoriti sa citatom

Postovani ucesnici sajta "Poezijascg",dragi prijatelji...kao sto znate prije izvjesnog vremena reagovao sam iritiran cinjenicom da par anonimusa
koristeci popustljivost naseg postovanog domacina,nesmetano sije svoj otrov i nesojluk,vrijedjajuci nekaznjeno ljude koji im se iz ko zna kojih razloga ne dopadaju.Tada sam odustao od napustanja sajta,ponajvise zbog Ljube i visokog uvazavanje koje gajim prema njemu i nj. dobrim namjerama.Nadao sam se da ce nesto preduzeti.Nazalost izmjene su bile
vise kozmeticke nego sustinske.
Slozicete se da smo otkrivsi svoj identitet ukazali ogromno povjerenje koje obavezuje.Sama cinjenica da je nekome omogucemo da ovdje boravi pod pseudonimom ,stavlja nas u neravnopravan polozaj.
Kap koja je prelila casu je "luksanfor",ili tako nesto.Podjite na nj. licnu stranu,i pogledajte ucinak na sajtu...nijedna poruka...pogledajte komentare....i jos neke stvari koje ne mozete vidjeti,a o kojima ja necu pisati jer cu biti pogresno protumacen.Dakle NADREALAN je otisao ,lukesanfor je dosao...Kralj je umro,zivio kralj...farsa!
Da skratim...neka Ljuba odluci,sta dalje,to je nj. prevo.Moja odluka je
ovaj pot neopoziva...ONI ILI JA!
likota

PorukaPoslao: Ned Mar 11, 2007 1:00 pm    Naslov: likota Odgovoriti sa citatom

Naravno,obavezu oko izbora "stiha dana" i "pjesme nedelje" koju sam prihvatio ispostovacu do kraja.
ljuba-trebotin
Site Admin

Pridružio: 10 Avg 2006

PorukaPoslao: Pon Mar 12, 2007 7:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Likota,

Nisam to primetio dosad, u gužvi sam. Pogledaću, ali unapred ako je anonimus, brisaću ga! Pozdrav Ljuba.

P.S.

Da, oduzeo mi je 2 sata vremena da uklonim njegove spam linkove.
Brisan je.

Likota ako se slažeš da sklonim ove poruke u obaveštanja administratora.

Pozdrav Ljuba

Poslednji izmenio ljuba-trebotin dana Pon Mar 12, 2007 11:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
likota

PorukaPoslao: Pon Mar 12, 2007 9:29 pm    Naslov: Likota Odgovoriti sa citatom

U redu Ljubo.Molim Te da mi ne zamjeris zbog mojih reakcija.Ja izuzetno cijenim ono sto radis,ali jednostavno ne mogu i ne umijem da pravim kompromise po svaku cijenu.Iskustvo me uci da to nikada ne izadje na dobro,pa zato i Tebi savetujem da se drzis oprobanih,dokazanih prijatelja.
ljuba-trebotin
Site Admin

Pridružio: 10 Avg 2006

PorukaPoslao: Pon Mar 12, 2007 11:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da Likota! Težimo savršenstvu, ali ponešto promakne. Uvek javi, kad vidiš neki sadržaj koji nije u duhu sajta!

Pozdrav Ljuba
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> OBAVEŠTENJA OD STRANE ADMINISTRATORA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu