POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOŠLI NA FORUM O POEZIJI I JOŠ PONEČEMU !

POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

Dobrodošli na POEZIJUSCG. Ja sam...
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> ČLANOVI
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ljuba-trebotin
Site Admin

Pridružio: 10 Avg 2006

PorukaPoslao: Sub Okt 21, 2000 1:01 am    Naslov: Dobrodošli na POEZIJUSCG. Ja sam... Odgovoriti sa citatom

Red je da kad se već družimo, da znamo nešto o tome sa kim se družimo i razmenjujemo utiske, imresije, mišljenja...

Ja sam Ljubodrag Obradović. Rodjen sam 1954 godine u Trebotinu, opština Kruševac, gde i sada živim. Diplomirani sam ekonomista. Interesovanja su mi poezija i poreski propisi. Objavio sam knjigu poezije *TVOJE ĆUTANJE MI GOVORI*. Vlasnik sam sajtova www.poezijascg.com i www.poreskisavetnik.com.

Pozdrav svim posetiocima sajta i autorima koji se uključe u ovaj projekat.

Ljubodrag Obradović
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Mawena

Pridružio: 05 Okt 2006

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2006 11:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zdravo Ljubo! Vidim da imate problema sa nedovoljnom posecenosti ovog sajta, ali to je slika Srbije! Nazalost, mi romanticari i pesnici smo u mnajini, mislim da Vam je to jasno! Cestitam na ideji da se napravi ovakav jedan sajt poezije na srpskom! Nadam se da cemo zajednickim snagama pokusati da dovedemo jos chlanova koji ce ulepsavati nase dane svojim pesmama! Da se predstavim: ja sam Lena iz Valjeva, imam 14 godina i u slobodno vreme bavim se pisanjem pesama. Imam dosta napisanih i podelicu ih sa vama... Nadam se lepom druzenju!
Sa ljubavlju,
Mawena
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kiborge

Pridružio: 19 Jan 2007

PorukaPoslao: Pet Jan 19, 2007 4:52 pm    Naslov: moja pitanja traze pitanja koja traze odgovor Odgovoriti sa citatom

Prvo bih zeleo,izvinjavam se sa malim zakasnjenjem da cestitam svima protekle praznike,moji inicijali su k.b. , imam 21 godinu ,trenutno studiram,crna kosa ,plave oci,visoko celo,guste obrve,pomalo dubok glas,vrlo cesto liricki raspolozen,I sa jednim pitanjem,zasto je izvrsena klasifikacija,tj. Podela na javne pisce I one malo manje javne,dozvolite ,anonimne,uz inaci nedostatak javnog predstavljanja,podrzavanjem moje ilegale,stvara se efekat nesvrstanosti,zatvaranje u jos dublju licnu anonimnost,salim se malo,mozeli se dobiti objasnjenje podele,mnoga imena ovde su vec izgradjena I apsolutno tvrdim da s ponosom treba dati licni pecat autora,iskreno ja pisem tek nekih 7 meseci,svestan sam svog amaterizma, trudim se da stavim pecat osobenosti pisanja,moje misljenje je da imena nisu tolko bitna vec spoj reci na papiru,nemojte mi uzeti za zlo , I shvatiti kao primedbu,vec kao sugestiju,uzivajte
Nazad na vrh
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Pet Jan 19, 2007 10:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kiborge,

Hvala na čestitkama. I Vama želim sve najbolje!

A o koncepciji sajta ne znam da li vredi polemisati, jer sam odlučio da uprvo ovakvu koncepciju napravim. Od 01.01.2007. godine na naslovnoj strani postavljam poeziju i druga ostvarenja pisaca pod imenom i prezimenom, uz fotografiju autora. A na forumu sva ostvarenja pisaca koji žele da budu anonimni.

To nikako ne znači da pisci koje žele da sačuvaju anonimnost nemaju dobrih ostvarenja, već naprotiv, to je iz privatnih razloga njihov lični stav! Možda ta koncepcija nije dobra, ali ja mislim da jeste! Uostalom, sve je stvar izbora pisaca na koji način žele da se predstave javnosti.

Još nešto. Zamolio bih sve pesnike i pisce koji žele da pišu pod pseudonimom da sami odmah svoje stihove postavljaju u Forumu u svojoj rubrici. Ako im treba moja pomoć, za otvaranje rubrike ili posta, obećavam pomoći ću.

Poslednji izmenio ljuba-trebotin dana Sub Jan 20, 2007 4:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kiborge

Pridružio: 19 Jan 2007

PorukaPoslao: Sub Jan 20, 2007 7:28 am    Naslov: hvala Odgovoriti sa citatom

hvala na odgovoru,ipak mislim da ste moju sugestiju shvatili kao licnu primedbu,ne zameram,samo konstatujem,ali mislim da niste u pravu ,moj licni stav ce biti napustanje ovog sajta,u decembru se stampa moja zbirka,takodje pod inicijalima,zelim vam puno lepih stihova,i po jednu pravu ljubav za svakog od vas,uzivajte,zelim da naglasim da pustanje licnih osecanja trenutaka pera na komp papira,me je ucinilo izuzetno srecnim i zadovoljnim,prvi put sam osetio da trebam nastaviti pisati zbog sebe samoga u sebi,zbog topline velicine ovog sajta,budite zdravi,i hvala svima na komentarima,poseban pozdrav za liricki kvalitetne dame,miss lepu, and miss pollakovu , uzivao sam u boji vasih stihova, sve je kao kolor,kolor... prirodna lepeza,zelene boje
Nazad na vrh
vlada.v

Pridružio: 27 Mar 2007

PorukaPoslao: Uto Mar 27, 2007 6:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Poštovanje,

tek ovih dana pronašao sam ovaj sajt i sada se šetam po ovom forumu i moram priznati da mi je prilično drago da ovako nešto postoji.

Mene zanima poezija i proza , ponešto napišem ali nemam nikakvu zbirku, već je to onako razbacano.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Uto Mar 27, 2007 10:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vlado, dobrodošao na poezijuscg ! i objavi neku pesmu, bilo anonimno, ovde na Forumu, bilo kao registrovani član. Pozdrav, Ljuba.
vlada.v

PorukaPoslao: Uto Mar 27, 2007 11:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala na dobrodošlici , evo objaviću jednu po jednu koju sam napisao.
Nazad na vrh
sensej

Pridružio: 08 Apr 2007

PorukaPoslao: Ned Apr 08, 2007 10:37 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Xristos Voskrese,

Moji dragi prijatelji, vama dodjem kad je dobro a i kad mi je nedobro !

Danas sam tu da s vama dijelim Svijetlo u kojem nas Xristos ostavi i zelim da ga dijelimo i dalje a i ne gubimo .

Vaistinu,- Voskrese !
baxuz!

Pridružio: 12 Apr 2007

PorukaPoslao: Čet Apr 12, 2007 3:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Danas sam cula za ovaj forum, pa sam se pridruzila....nisam pjesnik, al' pokusavam da budem. Imam 20 godina i smatrm da je za pisanje potrebno iskustvo.
Ja pisem iz srca, i za sva srca svijeta... Very Happy

Nadam se da cete postovati sto hocu da ostanem anonimna?

S postovanje, baxuz!
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Čet Apr 12, 2007 8:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dobrodošli na poezijuscg. Cilj ovog sajta i jeste da pruži šansu mladim snagama da se pesnički iskažu. A što se tiče privitnosti, nadam se da ćete jedog dana poželeti da pišete pod Vašim imenom. Pozdrav Ljuba
vlada.v

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2007 9:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dobro veče, jednom sam ovde počeo da se predstavljam ,ali je to moje predstavljanje bilo površno i naravno da osećam potrebu da napišem koju reč o sebi.

Prvo da se zahvalim Lepi , za lepim rečima koje je uputila meni i mojoj pesmi u njenom izboru za Avgust mesec i naravno da te i ja pozdravljam Lepa. Very Happy

Ja sam Vlada Vasiljević , iz Vranja sam (vidim ima nas južnjaka) , i osim svog glavnog posla kojim se bavim volim da pišem pesme i pomalo pišem prozu. Pesme koje sam napisao objavio sam na ovim stranicama foruma i imam ih još , ali su mi pomalo nesređene , neke ne dovršene.
Inspiracija za pisanje mi je uglavnom nepoznati lik iz moje fantazije , a za pisanje pesme potrebna mi je minimalna inspiracija. Kažem , može i list sa grane da padne i......eto pesme.

I da ne zaboravim, prevalio sam 40 godina Crying or Very sad , ali se osećam još kao da sam zaostao u razvoju Wink

Nikad nisam ništa izdavao , i to je ono što bi trebalo da bude moje razotkrivanje. Lepa , pozdrav iz Vranja, ....
Nazad na vrh
Bojana '92

Pridružio: 08 Nov 2007

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2007 6:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Postovanje! Ja sam Bojana Zajic iz Vrbnice. Nadam se da me se secate. Vodila sam nekoliko veceri program za vreme FEDRARA u Zabaru. Procitala sam vase pesme i suuuper su! Svidja mi se vas sajt poezijascg, Vrlo je lepo sto ste oducili da napravite takav sajt koji je veoma zanimljiv!!! Pozdrav Razz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Pon Nov 12, 2007 10:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Drago mi je Bojana da ti se svidja sajt! Ima tu dosta sadržaja, kao i tvojih slika iz Padeža i Kruševca. Pogledaj ove linkove
http://poezijascg.com/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=66&Itemid=28
i
http://poezijascg.com/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=28

Ako pišeš poeziju ili prozu, pošalji. Pozdrav Ljuba
Bojana '92

Pridružio: 08 Nov 2007

PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2007 8:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pogledala sam slike, hvala vam puno sto ste ih stavili na internet. Very Happy VELIKI POZDRAV!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> ČLANOVI Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu