POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOŠLI NA FORUM O POEZIJI I JOŠ PONEČEMU !

POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

PCIKOLOSHKI PROFILI I TALENTI NA NASI PESNICI U FORUM SCG:
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAČ PARTY - Neobavezno
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
lepa_S

Pridružio: 17 Avg 2006

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 10:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rainbow ::
uhhhhhhhhh ..sto mi licite na nekog DR Hermane Exclamation Ki da ste filoZof po struki Shocked
za analizu predlazem pesmu---"SEZONA NA LOV"
i gde su jos ljudji{ljudi} Confused

Maa ima gu neku golemu filoZofiju, sto da se lazemo - nije naisa na neku koja ce mu istrgne cip Laughing tedo da kazem 'izvadi' ali necu da me svacate kao nefilozofnu Crying or Very sad sa zahrdjanim mozgom Laughing
Ce da mu damo jedan lep nadimak ''srce nase''

A ti Besna ...pa lepo je sto si TU Very Happy eve osmeh za tebe...Izadje li malo iz gvozdjaru.... Wink
Znas da bez tebe sve je nekako - nikako potpuno Very Happy Pa tu nam je ba i amer onaj simpatican decko, sto gi zenske guta ki macka musice Wink I da nije njega niki nas vise ne zove na pice Very Happy Very Happy Nek je ziv i zrav i neka mu je put prav... Laughing
Sad ispade prosto-prosiren ovaj post Crying or Very sad Ce da begam odmah Very Happy

Uzdravljence na svi
leice
Rainbow

Pridružio: 31 Dec 2006

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2007 5:03 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dragiiiiiiiii postovani DR Exclamation neste me razbrali dobro Arrow nisam ja njoj sugerirala za sezonu na lov nego VAMA..jerbo da se ne rastezamo puno i da se pocne jedanred Smile..posto sam ko LepcHe citala na brzaka pa mi pobeglo ono kad Ste joj ga predlozili da sama izabere .Znaci...mozda Ste me i razumeli dobro xexe ali evo ispravljam krivu Drincinu ...
Uzput da kazem da ja evo osecam Cecinu tenziju -puno je nestrpljiva i tela bi da se ovo okoncha sto pre.Pa...ajmo Exclamation
LeposavOO dobro dosla Exclamation I nemoj slucajno da zatvaras usta Arrow svakuj ima pravo da pricha...{do kraja ovaj forum ce da imade 100 tema i samo nas 4-5 na njima xexe}
uzdravlje Svima
herman

Pridružio: 18 Jul 2007

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2007 9:27 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Postovana koleginice Besna !
Ne cini li vam se da je ovo natezanje i odugovlacenje / Oko slanja pesme/samo jos jedna potvrda pacijentkinje nesigurnosti i odlaganje eventualnih negativnih rezultata koje ona u podsvesti ne zeli da sazna
i prizna. Zeleo bih cuti vase misljenje o tome ?

Jerbo svako dete ne zeli da se lose o njuma pricuva pa si to odlaze i da eventualne si kazne/ Tepanje/ odlozi sto si je dalje moguce u nadu da ce se izvrsitelj razljutiti i kazna na njuma ce bidne blaza. To si je ocigledni
sindrom na Boljos sutrakos nego si danaskos. Sa toj ocem recem da pacijentkinja jos si krije dete u svoja pciha i nemoz si izraste.Mi si moramo biti strpljeni i sa njuma ki sas dete cekati kadaske se udobrovolji da nam gu ta pesma posalje. Nista pod pritiskem jerbo to moze si izazivlje suprotni efekti pa si necemo moci sagledamo njeno stanje kad si je normalna/ sto se redje pojavljuva/.
Sas postuvanje vas
Dr. Herman Cool
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
herman

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2007 9:33 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A ti si mi Lejce
ima padnes na kolence kad te zemam na razmatranje Laughing
Dobro nam dosla u ponedeljak ! Wink
Nazad na vrh
pollakova

Pridružio: 30 Sep 2006

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2007 2:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

. Sa toj ocem recem da pacijentkinja jos si krije dete u svoja pciha i nemoz si izraste.Mi si moramo biti strpljeni i sa njuma ki sas dete cekati kadaske se udobrovolji da nam gu ta pesma posalje. Nista pod pritiskem jerbo to moze si izazivlje suprotni efekti pa si necemo moci sagledamo njeno stanje kad si je normalna/ sto se redje pojavljuva/.
Sas postuvanje vas
Dr. Herman Cool[/quote] eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeH kaki si mi ti spiridone ...ne mos valjano ni mene da izlecis Shocked ..i da znas sa mnom ti je lako do kasnije Cool ...Ova ti analiza gore dobraja...a ti grofe dzaba ti kauci i doktorska etika kad gi ne znajes koja li je pesma sti je na men i moje igranje napisaja..........

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile he,he,he...znam jednog koji bi se slozio sa tobom Rolling Eyes
aj da te pozdravim vala ne bi trebala Twisted Evil Twisted Evil
pollakova

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2007 2:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lepa_S ::
uhhhhhhhhh ..sto mi licite na nekog DR Hermane Exclamation Ki da ste filoZof po struki Shocked
za analizu predlazem pesmu---"SEZONA NA LOV"
i gde su jos ljudji{ljudi} Confused

Maa ima gu neku golemu filoZofiju, sto da se lazemo - nije naisa na neku koja ce mu istrgne cip Laughing tedo da kazem 'izvadi' ali necu da me svacate kao nefilozofnu Crying or Very sad sa zahrdjanim mozgom Laughing
Ce da mu damo jedan lep nadimak ''srce nase''

A ti Besna ...pa lepo je sto si TU Very Happy eve osmeh za tebe...Izadje li malo iz gvozdjaru.... Wink
Znas da bez tebe sve je nekako - nikako potpuno Very Happy Pa tu nam je ba i amer onaj simpatican decko, sto gi zenske guta ki macka musice Wink I da nije njega niki nas vise ne zove na pice Very Happy Very Happy Nek je ziv i zrav i neka mu je put prav... Laughing
Sad ispade prosto-prosiren ovaj post Crying or Very sad Ce da begam odmah Very Happy

Uzdravljence na svi
leice

AAaaaaaaaaaaaaa Tiiiiiiiiiiiiiii kaciperko dovlaci dupe ovam...nemo da se frljas sa ti hausvarti i macori Razz ko da mi ic duse nemamo Cool
pollakova

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2007 2:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dragiiiiiiiii postovani DR Exclamation neste me razbrali dobro Arrow nisam ja njoj sugerirala za sezonu na lov nego VAMA..jerbo da se ne rastezamo puno i da se pocne jedanred Smile..posto sam ko LepcHe citala na brzaka pa mi pobeglo ono kad Ste joj ga predlozili da sama izabere .Znaci...mozda Ste me i razumeli dobro xexe ali evo ispravljam krivu Drincinu ...
Uzput da kazem da ja evo osecam Cecinu tenziju -puno je nestrpljiva i tela bi da se ovo okoncha sto pre.Pa...ajmo Exclamation
LeposavOO dobro dosla Exclamation I nemoj slucajno da zatvaras usta Arrow svakuj ima pravo da pricha...{do kraja ovaj forum ce da imade 100 tema i samo nas 4-5 na njima xexe}
uzdravlje Svima

Ma jooooooooooK...opusteno...Besna vis li bre da se grof uvatija ko pijan plota...daj da mu nadjemo jos nekog pacijenta... Rolling Eyes Tenzionirana sam koj kompjuter za pocetniKe Shocked ...urgiraj da se ne potamanim sama sas sobom.......ce me nosite na dusu Twisted Evil 'vako mladu, lepu, rumenu, po zanimanju obradjivacicu zemlje koja trazi istu taku osobu Ali musku Rolling Eyes
Eto sire za pocetak, uzrok mojih socijalnih apatija...ce ti pomognem, vidim da ne znajes odakle da pocnes pa predji na pesmu Twisted Evil
herman

PorukaPoslao: Sub Sep 08, 2007 9:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pollakova ::
[
...ce ti pomognem, vidim da ne znajes odakle da pocnes pa predji na pesmu Twisted Evil

Na sta da predjem Question Shocked Ja ne vidim nigde pesmu. Da bi se nesto analiziralo mora biti tu. Izvolite je poslati Wink Arrow
Nazad na vrh
lepa_S

PorukaPoslao: Ned Sep 09, 2007 11:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

herman ::
A ti si mi Lejce
ima padnes na kolence kad te zemam na razmatranje Laughing
Dobro nam dosla u ponedeljak ! Wink

Zemaj me...Very Happy (preko reda) STO PRE - da me prodje jeza! A samo da znades, nisam puno radoznala Laughing jeeer kako mi se cini - a cini mi se da ces izdrobiti moju lj.poeziju Crying or Very sad Evil or Very Mad
Sad zurim da procitam tvoju poslednju pesmu koju moram da trazim u arhiv!

Hvala na dobrodoslici, pozurila sam Very Happy
Aktus

Pridružio: 19 Avg 2007

PorukaPoslao: Pon Sep 10, 2007 1:32 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Aman zaman, ljudi boziji i zene moje, sta ste navalili na Ceciliju vas dvoje
Dr-matora. Ona jadna sama a vas dvoje e nije red.
Kako ste krenuli ima da je sasijecete na rezance. Al vi to mislite samo tako. Evo iako nisam ni Dr. ni Mr. vec samo Frrrrrr ustajem u odbranu
gospodje/gospodjice i njene poezije i u to ime trazim:
1. necemo dozvoliti rasclanjivanje i pojedinacno sjeckanje
stihova i izvlacenje iz konteksta cjelovitosti misli.
2. nije u praksi primjenjljiva zloupotreba pogleda u stranu kao znak zastranjivanja,
3. bez izricite saglasnosti promatrane (stavljene na kauc/otoman)
nije dozvoljeno ulazenje u dubinu misaonih poriva, koriscenjem
sistema stresnoneorjentisane pcihofilozofske opsesivno orjentisane glagoljivosti Dr Hermana, jer je po tome poznat, i gospoda iz FBA su me na to upozorila posebno.

Molim vas postovana Dr Besna i uvazeni Dr. Herman da imate u vidu
ove zaahtjeve nase agencije za zastitu nedovoljno osvijetljenih vizija
u sferi poetskog izrazavanja.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
Rainbow

PorukaPoslao: Pon Sep 10, 2007 2:27 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dragi gos'n Frrrrrr Popadicu..svojom izjavom da Ceca u stranu gledi ni jednom rechju nisam naznacila da je ona zastranila{pa da podviknem malo... Exclamation Exclamation Exclamation }..nego rekoh da postoji razlog[ona licno zna koji je-ili je neko uslik'o kad se nije nadala ali je nista ne sprecava da ona tu svoja sliku volede i dalje-na sta ima podpuno pravo] i + konstantovala da je na svim slikama razlicitog razpolozenja sto ju cini jos regularnijem osobom-znaci zna se smeje,zna bude ozbiljna=>zna bude propisno razpolozena..kakoj ju uslovi nalazHu.I na kraj sam rekla da necu joj kazem da je genije samo iz taj razlog sto sam citala negde da su svi oni imali svoju falinku Arrow sto jasno ukaziva na to koje i kakvo je moje misljenje o njojzi .DakleN, ja ne mislim da je Ceca bolna i ako bi joj rekla da je genijalcHe, umesto pohvalu mozda bi joj zalepila 'tiketu koja ju obelezava k'o ..felericnu. Et...tako.
{uh...koj li ce men' nekad da ..brani Question Twisted Evil }
herman

PorukaPoslao: Pon Sep 10, 2007 3:38 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Aktus ::

u to ime trazim:
1. necemo dozvoliti rasclanjivanje i pojedinacno sjeckanje
stihova i izvlacenje iz konteksta cjelovitosti misli.
2. nije u praksi primjenjljiva zloupotreba pogleda u stranu kao znak zastranjivanja,
3. bez izricite saglasnosti promatrane (stavljene na kauc/otoman)
nije dozvoljeno ulazenje u dubinu misaonih poriva, koriscenjem
sistema stresnoneorjentisane pcihofilozofske opsesivno orjentisane glagoljivosti Dr Hermana, jer je po tome poznat, i gospoda iz FBA su me na to upozorila posebno.

.

Postovani gospodine Frrrrr.
Drago mi je da pacijentkinja ima osobu koja ce stititi njene interese ali nama nije u cilju da je proglasimo neuracunljivom zbog nekih materijalnih prednosti za njene eventualne naslednike nego da zavirimo u psihu doticne. Mi nismo optuzeni da odgovaramo samo sa DA ili NE. Analiza je mozaik, detaljno sagledanje od najsitnijih cinioca preko izvesnih grupacija do celovitosti misli. Tek tako posmatrano moze se doci do potpunog profila.
Naravno vama kao braniocu, kriminologu CIA i drugih spijunskih branzi ovaj postupni nacin nije poznat i ovo nije sudska dvorana nego psiho analiza kojoj se doticna dobrovoljno prijavila ne u cilju dokazivanja svoje
ne- normalnosti ili normalnosti nego prosto da analizira pozadinu svojih misli koju je kroz poeziju izrazila.
Posto sme razjasnili neke stvari molim vas da u buduce ne ometate nas rad. Mozete ucestvovati u raspravi kao analiticar sa vase strane gledista
ali vas ne priznajemo kao zastupnika G.dje Cecilije jer ne postoji osnova za pravno zastupanje.
Sa postovanjem
Predsednik komisije
Dr. Herman.
Nazad na vrh
Rainbow

PorukaPoslao: Pon Sep 10, 2007 3:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

xaxaxaxax...
Izvin'te ,nisam mogla da odolim Exclamation Very Happy
herman

PorukaPoslao: Pon Sep 10, 2007 4:26 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ismejuvas se sas vako ozbiljni stvari Rolling Eyes

U Petak od 14-16 h jedan pacijent ce nece dodje
ubila ga baba sas sekiru mozes si
skoknes na jeda dogovorcic. Urgiraj na ovu Cecu
da si posilje pesmu. Ako si svakog ko nju anilizujemo
nece si ni nasi unuci zavrsiti poso sas ovi ostali bolesni
pesnici.
Pozdravce na koleginica !
Nazad na vrh
lepa_S

PorukaPoslao: Pon Sep 10, 2007 10:04 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

herman ::
Ismejuvas se sas vako ozbiljni stvari Rolling Eyes

U Petak od 14-16 h jedan pacijent ce nece dodje
ubila ga baba sas sekiru mozes si
skoknes na jeda dogovorcic. Urgiraj na ovu Cecu
da si posilje pesmu. Ako si svakog ko nju anilizujemo
nece si ni nasi unuci zavrsiti poso sas ovi ostali bolesni
pesnici.
Pozdravce na koleginica !

Ceciliy SALJI tu pesmu ili cu ja da posaljem Cistiliste Laughing Laughing pa nek me iskasape Confused
Hehhehe....

CMOOOK

p.s. vis ovaj Dr. preozbiljno svata svoj posao! Kuj mu je vrag te nas analizira Shocked
Ce da dodje red i na njega Laughing Sam ce da padne na taj svoj kauc!Imam ja u Becu jednog dobrog novinara sto radi za Vesti pa kad mu namestimo nesto iza ledja ima samo da skljoca! Laughing
Pile moje doktorsko ce da te sredimo za ove igranke Laughing
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAČ PARTY - Neobavezno Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Sledeci
Strana 2 od 28

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu