POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOŠLI NA FORUM O POEZIJI I JOŠ PONEČEMU !

POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

PCIKOLOSHKI PROFILI I TALENTI NA NASI PESNICI U FORUM SCG:
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAČ PARTY - Neobavezno
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Rainbow

Pridružio: 31 Dec 2006

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2008 12:06 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

xexexe
WELLLCOME TO HELL mister HermanU
viš da se vozi 485 km na sahat--ja ga potkačila branikEm a Cveca radila sklekove u avto i gledala kroz prozorče i ona ga ćušnula pokraj puta
će nadoknadimo štetu Wink
herman

Pridružio: 18 Jul 2007

PorukaPoslao: Sre Feb 27, 2008 12:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kukuuuu si leleeee na men !!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Kako ću sag da barim žeMskinje Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Question Question
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
herman

PorukaPoslao: Sre Feb 27, 2008 2:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dušo moja !

I pored zavrzlama na političko ekonomskom planu čiji se paljitelji i vatrogasci svim silama trude da omalovaže strujanje mog srca moram ti reći jednu strašnu istinu :
JA TEBE VOLEM !!!!!!!!!!

To da prostite na izraz VOLEM nije volovski nego pesnički sa svim primesama novooformljenog pravca platonije na ušću filozofske imaginacije nepoštovaoca takvih da izvinete ljubavnih zapetljotina na pragu serpentina koje vode prometejskom načinu gledanja na Bogove kojih su se stari Grci i novi Druidi odrekli čerez nepravdu. Zarad ti pogledi na ljubav ovi mlađi su (opet da izvinete na izrazu) nesposobni da voledu ali sposobniji i slobodniji da se pare po ćoškovi i druga da prostite nepristojana mesta ali im je glavni cilj da ne rađadu decu jer vide da i sami nisu nizašta. Za nas bi bilo kasno da se razmnožavamo jerbo u ovim godinama, Bože sačuvaj i sakloni, može bit da bi ni deca imala neku falinku pa nebi mogli da se ženedu i udavadu.Ali sve to nam ne stoji na put da se VOLEMO i još ponešto radimo.Ne, nedajmo se zamagljenim pogledima patrijahalno vaspitanih aveti da nas spreče u ovako veličanstvenim namerama / mislim da se Volemo/. Embarassed
Ustajmo protiv nasilničkih nastojanja svetskih veličina da nam udaraju elektro šokove na ova naša ustreptala srceta i da nam stavljaju stare baterije u onoj kutiče sto daje ritam na našu ljubaf. Twisted Evil Twisted Evil
Ja reko pa ma me opet polegli na popravni u sobče na otomanče.
Ja te VOLEM da mi jebeš mater ako sam te slago !!!!!

Tvoj večiti student koji još nije svršio.

Zna ona na koju sam pisuvao Idea
Nazad na vrh
pollakova

Pridružio: 30 Sep 2006

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2008 5:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

EeeeeeeeeeeeeeeeeJJJ alo durustavance hik hik Laughing Laughing Laughing do kaku ste rabotu sada stigli Razz
pollakova

PorukaPoslao: Čet Feb 28, 2008 5:45 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rainbow ::
Cveco Exclamation Si izmiksata ko nedaj me Bože Laughing jel ostalo nešto i tvojo da ima Question

a sam izmiksata i nikako mikser da prestaje da mi raduva...od mojijeg mo ostalo samo tretJe oko Shocked ovolikooooooooooooo Laughing
lepa_S

Pridružio: 17 Avg 2006

PorukaPoslao: Uto Mar 11, 2008 3:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

herman ::
Dušo moja !

I pored zavrzlama na političko ekonomskom planu čiji se paljitelji i vatrogasci svim silama trude da omalovaže strujanje mog srca moram ti reći jednu strašnu istinu :
JA TEBE VOLEM !!!!!!!!!!

To da prostite na izraz VOLEM nije volovski nego pesnički sa svim primesama novooformljenog pravca platonije na ušću filozofske imaginacije nepoštovaoca takvih da izvinete ljubavnih zapetljotina na pragu serpentina koje vode prometejskom načinu gledanja na Bogove kojih su se stari Grci i novi Druidi odrekli čerez nepravdu. Zarad ti pogledi na ljubav ovi mlađi su (opet da izvinete na izrazu) nesposobni da voledu ali sposobniji i slobodniji da se pare po ćoškovi i druga da prostite nepristojana mesta ali im je glavni cilj da ne rađadu decu jer vide da i sami nisu nizašta. Za nas bi bilo kasno da se razmnožavamo jerbo u ovim godinama, Bože sačuvaj i sakloni, može bit da bi ni deca imala neku falinku pa nebi mogli da se ženedu i udavadu.Ali sve to nam ne stoji na put da se VOLEMO i još ponešto radimo.Ne, nedajmo se zamagljenim pogledima patrijahalno vaspitanih aveti da nas spreče u ovako veličanstvenim namerama / mislim da se Volemo/. Embarassed
Ustajmo protiv nasilničkih nastojanja svetskih veličina da nam udaraju elektro šokove na ova naša ustreptala srceta i da nam stavljaju stare baterije u onoj kutiče sto daje ritam na našu ljubaf. Twisted Evil Twisted Evil
Ja reko pa ma me opet polegli na popravni u sobče na otomanče.
Ja te VOLEM da mi jebeš mater ako sam te slago !!!!!

Tvoj večiti student koji još nije svršio.

Zna ona na koju sam pisuvao Idea

Koju rec da tresnem a da ostanem ziva...?
Inace (bez sale) U PRAVU SI!

Nemoj da se zakunujes u majku ionako teb' verujem-oSmile) samo ti ne verujes na mene da ti verujem sve:-)))

Sas osmehohom te ljubim i sve sam izbalavila ovaj papir:))
herman

PorukaPoslao: Sre Mar 26, 2008 3:12 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Akoj je neki trenutacno na otomance molem da gu kitno bacite jer mene je potrebno, zamutilo mi se u tintaru prisluskujuci onoj raspravu kako bi bilo najlepse PRVI PUT pa jos ne odosmo dalje od korice, izgleda da ce bidnu mlogo tvrde.
Pa mi ovde izresavasmo mlogo gorsi problemi od toj i sve na finjak a tam... Boze me sacuvaj. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Imao sam mlogo lep predlog za tam al pitam se kako da gu izlozim kad svi pricaju a niki nikoga ne saslusa.
100 otaca kilava deca
Ne mozes celom svetu kolaca namesiti
Ja u klin ti u plocu
Itd. itd. itd........ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh
pollakova

PorukaPoslao: Sre Mar 26, 2008 2:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

E neTje da bidne Razz Ja sam ti na otomance i netju se svrtjem sa njega dok me ne izlecuvate Razz Razz
herman

PorukaPoslao: Sre Mar 26, 2008 3:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ju, juuuu jadna drugo, da to kod teb nije prešlo u onoj / da prostite/ Kronično il ste se tolko ulenjili da vam se sa otomanče ne silazuva. Daj Boške da je ovoj drugo. Confused
Nazad na vrh
pollakova

PorukaPoslao: Čet Mar 27, 2008 1:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

e JES moj kompadros lenjivost na hronicno Cool I necu gi izlazivam dok ne otpoli Razz Ctoj?!!! da nemas ctoj protiv Question Razz Razz
herman

PorukaPoslao: Čet Mar 27, 2008 11:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ma jok bre, samo sam umoran od sve ove peripetije.
Nazad na vrh
Aktus

Pridružio: 19 Avg 2007

PorukaPoslao: Sre Apr 02, 2008 12:51 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Haloooo be jel gotova ova njegova pretraguljska mediteracija,
viš da je ošo u politikanski virovi, spasuajte ga za ime Božice
(il neke druge) tek se čovek oženija a da posandcuje na politikanstisju boljku lelke majke Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Evil or Very Mad
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
lepa_S

PorukaPoslao: Sre Apr 16, 2008 7:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Very Happy Very Happy Very Happy
herman

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2008 12:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ti samoranko da ćutiš. Lakše je biti lud udvoje. Cool
Nazad na vrh
lepa_S

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2008 1:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Crying or Very sad a sto:) na men' zaboravljas, jado moj Very Happy
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAČ PARTY - Neobavezno Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Sledeci
Strana 27 od 28

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu