POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOŠLI NA FORUM O POEZIJI I JOŠ PONEČEMU !

POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

Jesen je...
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAČ PARTY - Neobavezno
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ZoranHristov

Pridružio: 19 Feb 2007

PorukaPoslao: Pet Sep 14, 2007 10:59 am    Naslov: Jesen je... Odgovoriti sa citatom

Eve gu jesen, na korak do nas.
Jesen podrazumeva i radove u polju.

Da ne bih zaglavio kod DR.MogDruga Hermana da mi ispita pCikološki profil i kaže da sam masovni izaledjni samoubica odlučio sam da postavim oglas.

OGLAŠAVAM SE:

Obradjujem, tudje, neorane njive. Odmenjujem domaćina uvek kad ga nema kući, garantujem dok ja obrađujem, gazdarica će bude dom, makar gazda, ako Bog da, stalno ga nema.
Garantovano duboko oranje, korov s prsti prebiram, brazda prevrnuta, i čista... ko za Brazil da navija.
Mlade domaćice, koje ne mož same da svršu poslovi na njivu, nek mi se javnu, sa malo trud završavam s nji, na njiovu radost i zadovoljstvo i moj si znoj.
Počim dugo nisam, dokaz da sam vredan i radan su žuljevi na ruke što mi napraviše onomad Mileva i Desanka dok si na men oštri alat.

Garantujem, kad jednom poorem, svaka će me vikne pa da poradim kude nju, i da me pofali kude komšiku.

Broj telefona će na zainteresovane domaćice da da moja pobratimka Lepa a ja čekam da me poviknete.

Very Happy
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
pollakova

Pridružio: 30 Sep 2006

PorukaPoslao: Pet Sep 14, 2007 12:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Shocked Mlada, lepa, rumena
po zanimanju obradjivacica zemlje;
Trazi istu taku osobu ali musku.

sifra- al me ori al me daj zadrugi na oranje
------------------------------------------------------

Rolling Eyes Razz evo sad citam oglase...odgovara li ti ovako mace Rolling Eyes Question ...da gi uputim na teb Razz
ZoranHristov

PorukaPoslao: Pet Sep 14, 2007 1:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nemo' u zadrugu, živ ti ja.
Sve propale zadruge od nerad i neradnici.
Ću ti pomognem u oranje, čim presaberem dal na tvoj oglas treba se ja javim el si se ti na moj oglas javila! Razz
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
Rainbow

Pridružio: 31 Dec 2006

PorukaPoslao: Pet Sep 14, 2007 5:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma kvo presabiranje Question Bolju ponudu nema da dobijes Laughing .
Steta, ja se ne razbiram bas mlogo u toj oranje pa ne mogu prokljuvim dobro li se reklamiras.
herman

Pridružio: 18 Jul 2007

PorukaPoslao: Pet Sep 14, 2007 8:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Oglas :

U dnevnicu kradem si vocke od vaseg komsiju, Izmuzujem si mleko onoj sto dete nemoz da posise,/ Ako si majka trazi vise, stojim na uslugu/Punim paprike sas dolmu od mesano meso, Spremam zimnicu / sam ne vazi ako domacica kuva paradaiz/Napujdavam pse na nepozeljni gosti, Spavam sas zene koje se plase od mrak.Radim si gimnastiku sas zardjale raspustaljke, mesto vas nosim crninu za pokojnika.Hipnotisem nemirne koke da leze na jajca.Bacam pasulj degod si ocete, gledam u flase,sigurno se vracam umesto voljenu osobu.
Sve gore si navedeno radim u dnevnicu placanje u Euro, rana, napoj i cigare snosi gazda/rica.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Rainbow

PorukaPoslao: Pet Sep 14, 2007 8:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

hahahahahha Hermane!
"Napujdavam pse na nepozeljni gosti, mesto vas nosim crninu za pokojnika.Bacam pasulj degod si ocete, gledam u flase,

sigurno se vracam umesto voljenu osobu"
Rainbow

PorukaPoslao: Sub Sep 15, 2007 2:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Oglas:
Trazim nekog kuj ce me pocne trazi.Uslovi su:
da dobro ore{ja vala stvarno se ne razbiram u toj ..mozda i ne treba jer nije to moj poso- ali vidim da je moderno i savremeno i da je potraznja velika.Ako vidim jos modernizacije a svidjaju mi se ce da dodam u oglas}
da zna da kuva kafu i da oce da pristane da MORA da mi svako jutro kuva po jednu-dve-tri jerbo me puno ruke boledu ujutru
da cuti kad ja pricam i da cuti kad ja cutim i da cuti kad ga pitam sto ne prica
da je visok ko jablan ili ruza od dvatrinajes godine-podrezivana.Puzavice ne dolaze u obzir Exclamation
da ima siroka ramena, bez golem stomak i sa plave oci.Al dobro boja nije fiksna tuj sam fleksibilna pa ce se dogovorimo.{ljubi me majka mlogo sam si dobra}
da moze da jede suvolebac a kad mu omrzne da uzme serpe u svoje ruke i da si kuva--prema potrebi--mojoj- svakodnevno dva puta i da su jela razlicita
da zavrsava sav poso domacice i da bidne domacin
da si sam snosi trosak na lanac i katanche koje ce si u start kupi u prodavnicu a men samo da uruchi kljucevi-nikako kljuc-jerbo uglavnome prodaju sas dva kljucova...a naknadno narezivanje Arrow ne dolazi u obzir
da se plasi MNOGO od mene.
Toj su uslovi zasadashnji.Izvol'te zainteresirani javite se na broj
1- 76o-BLESNA.
herman

Pridružio: 18 Jul 2007

PorukaPoslao: Ned Sep 16, 2007 2:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pod uslovi kuji ste postavili molim da se hitno javite u ordinacija.
Dr.Herman - Pcihijatriski klimatorijum na bolesni si bolesnici na glava, mozak,
i ostali devijalni obolenje, sas opasni prohtevi.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Rainbow

PorukaPoslao: Ned Sep 16, 2007 5:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

DR samo sto sam zvaO zbog ovi kitni naredjenjovi Kazu da neste dostupani i vi vezivaju Dr cecilija sas asistenti.
Cu da se javim na klimatorijum kad vi otklone kvar na glava.
I trenutno --nesam tuj--sam na odmor.fala vi
ZoranHristov

PorukaPoslao: Pon Sep 17, 2007 7:10 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Svršavam, poslovi po kuće, kude muževi nEsu stigli el pa nesu mogli.
Orem jednobrazno,
riljam s ašovče,
grebem travnjaci i brežuljci,
orošavam cvećke i
spijem na gazdaricini grudi.

Wink
lepa_S

Pridružio: 17 Avg 2006

PorukaPoslao: Pon Sep 17, 2007 7:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ZoranHristov ::
Svršavam, poslovi po kuće, kude muževi nEsu stigli el pa nesu mogli.
Orem jednobrazno,
riljam s ašovče,
grebem travnjaci i brežuljci,
orošavam cvećke i
spijem na gazdaricini grudi.

Wink

Pobratime jel ovo cela reklama il ima joske Laughing Laughing Laughing

Very Happy Very Happy
lepa_S

Pridružio: 17 Avg 2006

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2007 12:53 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Trazim nekog kuj nece da se zeni!!! Mislim, ako mu se oce da budne 'simic' neka se javi na moj oglas Laughing Citam tu da Simica ima malo al su dobro rasporedjeni!
Sto se boje ociju tice (nevazno) moze da bude i podosta corkast Wink
Da ne bude izelica i da mu se ne gade oni ljudi kuji iskaju ponekad da se slikaju sas men' Laughing pa kad pritegnu i pripiju se uz mene,da mu ne sevaju varnice zbog nista!
Kad pocne neku rabotu Embarassed da radi.. trazim ''kvalitet ''i da zavrsi kao dolikuje a ne da ostavlja za kasnije ili sutra!!!
Da je u treznem stanju bar na jutro podne i uvece....
U kuhinju nesme da ulazi bez pitanja, sve ja prinosim...Osim ako pazi da mu nece nigde nista da kapinje.
Nesme da tura nos po komsiluku i ostaloj bliznjoj okolini. Sve drugo sa strane, sto neznam ne moze ni da boli Laughing Pozeljno je da prati trend ako se u tome lepo oseca! Da izbegava kravate i sesire Laughing Da ne nosi bele carape a crne cipele...uuu...nedaj mu Boze!
Znase sta i koje manire mora da poseduje inace ce morati na kurs!
Piskaranje poezije se podrazumeva! Ne mora da je direktor banke ali da ima kao oni, za lepi trenuci koje on mora da osmislja. o (lepim) iznenadjenjima i da ne govorimo!!!
Ujutru kad se digne da ne izgleda koa da se digao iz mrtvih.
nesme nikad da ga boli glava stomak usi i ostali organi ........ Ne sme da se mrsti za svaku sitnicu...
SME; kad ja okom On skokom!
Sme da pusi... na balkon Laughing
Sme da pije moju ljubav i ne mora da se trezni za navek!
Sme da ide gde mu se goood ide ali ne bez men'...Moze, ponekad (u kupovinu:) Usta da ima jezik da nema!
Sme da trosi pare na moji izleti i sme da cuti dok ga nesto ne pitam:)
Pozeljno je da budne pazljiv, pametan, ISKREN, (lepota je prolazna?) i da se razume u SVE moje zelje Very Happy

Pa sad ako se neko prevari neka izvoli na oglas.. Very Happy
ZoranHristov

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2007 6:52 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lepa_S ::

Pobratime jel ovo cela reklama il ima joske Laughing Laughing Laughing
Very Happy Very Happy

Pobratimke, zlatna moja, znaš li ono
"samo dobra reklama...i radnja radi sama"

Češkam žene po ledja i ostali organi kad gi zasvrbi,
uterujem dug na zadovoljstvo dužnika i poverioca, i moje, posebno,
razmazujem šlag kude god gazdarica potraži
mesto muževi lažem žene da GI volim,
ispunjavam želje s čaroban štap, triput.
ZoranHristov

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2007 8:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Rainbow ::
Trazim nekog kuj ce me pocne trazi..

Ću te tražim, a kad te nadjem??...
Citat:
Uslovi su:
da dobro ore{ja vala stvarno se ne razbiram u toj ..mozda i ne treba jer nije to moj poso- ali vidim da je moderno i savremeno i da je potraznja velika.Ako vidim jos modernizacije a svidjaju mi se ce da dodam u oglas} .

Kako sg da kažem da dobro orem kad će izgleda ko da se falim...eve, da ja jednom poorem, a ti posle kaži valja li...el da ponovim.

Citat:
da zna da kuva kafu i da oce da pristane da MORA da mi svako jutro kuva po jednu-dve-tri jerbo me puno ruke boledu ujutru
da cuti kad ja pricam i da cuti kad ja cutim i da cuti kad ga pitam sto ne prica

Ovoj sve znam, samo što mesto pričanje ja uzdišem ako se uzdisanje važi
Citat:
da je visok ko jablan ili ruza od dvatrinajes godine-podrezivana.Puzavice ne dolaze u obzir Exclamation .

Ko jablan baš i nesam, al sam ko ruža, onaj patuljasta. I ne me obrezaše kad sam bio malecak

Citat:
da ima siroka ramena, bez golem stomak i sa plave oci.Al dobro boja nije fiksna tuj sam fleksibilna pa ce se dogovorimo.{ljubi me majka mlogo sam si dobra}

u ramena sam širok, taman da mog na krkaču da te ponesem kad te mrzi da 'odiš, fleksibilno, do kreveče. Oči mi žuti, i po malo zeleni, fleksibilno ko maslinke prezrele.

Citat:
da moze da jede suvolebac a kad mu omrzne da uzme serpe u svoje ruke i da si kuva--prema potrebi--mojoj- svakodnevno dva puta i da su jela razlicita.

na suv lebac mažem maz i turam crvenu tucanu papriku, tako da umem da spremim jelo, a pasulj kad svarim, el pa kisel kupus, prsti oližeš po dva put.

Citat:
da zavrsava sav poso domacice i da bidne domacin
da se plasi MNOGO od mene..

AAAAAAAAAAAAA, eve, crko od straaaaaaaaaaaa'

Citat:
Toj su uslovi zasadashnji.Izvol'te zainteresirani javite se na broj
1- 76o-BLESNA.

lele majko, kolka navala na ovaja broj, stalno zauzeto, kako da te dobijem??? da pošaljem sliku preko poštu?
Rainbow

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2007 9:07 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

aaaaaaaaaa ja cujem niki ne zove...a ono mi kablje se razutiknulo iz uticnicu.
I da si me dobia na telefon mislis bi mogo mi posaljes sliku Question
Pa nego Exclamation preko postu pa u pismo...il kufertu..praznu..jadnu bez ich slovo Crying or Very sad
Mora da razmotrim ovaj tvoj autobijografiju..na mir-pa ce ti odgovorim
"AAAAAAAAAAAAA, eve, crko od straaaaaaaaaaaa' " Arrow toj mi se mlogo ubavo svidja
"na suv lebac mažem maz i turam crvenu tucanu papriku, tako da umem da spremim jelo, a pasulj kad svarim, el pa kisel kupus, prsti oližeš po dva put. " Arrow jedn d'n bi izdrzali s kupus i vasulj ..drugi s vasulj i kupus...tretji sas mazem..A posle Question .."pa ono-tolko" Confused

"Ovoj sve znam, samo što mesto pričanje ja uzdišem ako se uzdisanje važi "-Vazi- sas prigusivach.....Leleeeeeeeee ce mu variiii kaveeee Exclamation Razz

Oranje--ce vidimo.Cu se raspitam mozda neka i znade da mi reche i brez probu...
A lanci i katanci Question
Ce si ostanem ja bogomi samo sas oglas Rolling Eyes

lele majko, kolka navala na ovaja broj, stalno zauzeto, kako da te dobijem??? da pošaljem sliku preko poštu?
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAČ PARTY - Neobavezno Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu