POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOŠLI NA FORUM O POEZIJI I JOŠ PONEČEMU !

POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

Hakerski napad

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> OBAVEŠTENJA OD STRANE ADMINISTRATORA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ljuba-trebotin
Site Admin

Pridružio: 10 Avg 2006

PorukaPoslao: Pet Dec 29, 2006 10:02 am    Naslov: Hakerski napad Odgovoriti sa citatom

POŠTOVANI PESNICI I POSETIOCI !

IZVINJAVAM SE ZA NEUGODNOSTI KOJE STE IMALI OVIH DANA ZBOG ČESTIH HAKERSKIH NAPADA NA NAŠ SAJT.

MNOGI SADRŽAJI SAJTA, (NEKE PESME I KOMENTARI I CEO FORUM) SU BRISANI .

PROBAĆU DA ŠTO VIŠE TOGA VRATIM, ALI MOLIM SVE ČIJE SE VEĆ POSLATE PESME DO NOVE GODINE NE OBJAVE NA NASLOVNOJ STRANI SAJTA, DA IH PONOVO POŠALJU NA LINKU POŠALJITE PESMU.

RADI VEĆE BEZBEDNOSTI CELOG SAJTA IZDVOJIO SAM FORUM NA POSEBNU LOKACIJU, NEZAVISNU OD SAJTA, PA JE ZA RAD NA NJEMU NEOPHODNA NOVA REGISTRACIJA. MOLIM VAS ZA RAZUMEVANJE U VEZI SA TIM DODATNIM NAPOROM.

TAKODJE, RADI VEĆE BEZBEDNOSTI I VEĆEG KONFORA ZA RAD NA SAJTU, POČETKOM IDUĆE GODINE BIĆE JOŠ NOVINA, O ČEMU ĆU VAS BLAGOVREMENO OBAVESTITI.

MOLIM ZA RAZUMEVANJE !

pollakova

Pridružio: 30 Sep 2006

PorukaPoslao: Pon Jan 01, 2007 9:34 pm    Naslov: Sretna Nova godina Odgovoriti sa citatom

Laughing Sretna Nova godina svim članovima ,, POEZIJESCG ,,
Ne mogu se konektovati već dugo na sajt , Ljuboooooooo šta da radim ???? Idea

Pozdravi, poljubci i iskrene želje za svo dobro ovoga sveta dragim pesnicima od Pollakove Laughing
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Pon Jan 01, 2007 11:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pošalji mi na email pesnik@poezijascg.com, koje konkretno probleme imaš, pa ćemo to rešiti.

Pozdrav i sve najbolje u novoj 2007. godini.

Ljuba
likota

Pridružio: 31 Okt 2006

PorukaPoslao: Uto Jan 02, 2007 11:39 am    Naslov: likota Odgovoriti sa citatom

Ljubo,izvini zbog zakasnjelog odgovora.Zahvaljuje na ukazanoj casti i povjerenju,ali bojim se da nemam dovoljno vremena na raspolaganju za obavezu koju bih trebao prihvatiti.Jos jednom hvala i prastaj.
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Uto Jan 02, 2007 12:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa ništa Likota! Baš mi je žao.

Moja je ideja, na Likotin predlog, da svakog meseca urednik STIHA DANA bude drugi pesnik.

Ako je neko zainteresovan da bude urednik STIHA DANA za mesec januar 2007. godine (a i naredne mesece), neka se javi ovde u forumu. Njegova (njena) obaveza bi bila, da svakog dana, od pesama objavljenih na sajtu, izabere stih dana i postavi ga na Forumu, u za to otvorenoj posebnoj temi. A ja bih, isti taj stih, postavljao na naslovnoj strani sajta. Na kraju meseca, urednik bi izabrao STIH MESECA.

Konkurs je otvoren!

Do prijave i izbora prvog urednika, posao ću obavljati ja.

ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Sub Sep 22, 2007 3:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Poštovani posetioci,

Evo opet smo imali hakerski napad, juče 21.09.2007. godine u večernjim satima od 20 do 24 sata. Evaj put je dolazio iz Turske, sudeći po sadržaju koji je postavljen.

Šta da kažem??? Neko se igra ili ...???

Moje izvinjenje za neprijatnosti koje ste imali prilikom posete sajtu u to vreme.

Mnogo lepih pesama i sadržaja koji uz to idu.

Pozdrav Ljuba

ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Sre Nov 21, 2007 4:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Poštovani posetioci,

I danas, 21.11.2007. godine, smo imali hakerski napad, prepodnevni. I ovaj put je dolazio iz Turske, sudeći po sadržaju koji je postavljen.

Ne vredi pričati na tu temu. Šta nekome smeta poezija???

Izvinjavam se za neprijatnosti koje ste imali prilikom posete sajtu i pristupu glanoj strani sajta.

Podsećam Vas da je stradala samo glavna strana sajta, gde se nalazi poezija, a ostali sadržaji sajta: BLOG, FORUM, CHAT itd funkcionišu i dostupni su.

Preduzeo sam neke dodatne mere za zaštitu sajta i izmedju ostalog za naslovnu stranu postavio stranu u html formatu. Nadam se da će i to odvratiti hakera od svojih ilegalnih aktivnosti.

Još jednom izvinjenje i pozdrav, Ljuba

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> OBAVEŠTENJA OD STRANE ADMINISTRATORA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu