| Autor |
Poruka |
Tema: POEZIJASCG - PRVI PUT - PRIPREMNI RADOVI |
DaliborDjokic
Odgovori: 104
Pogledano: 89371
|
Forum: KNJIGA *POEZIJASCG* Poslao: Pet Mar 28, 2008 2:21 pm Naslov: *** |
| Ma volim i Ja Cecu... |
Tema: POEZIJASCG - PRVI PUT - PRIPREMNI RADOVI |
DaliborDjokic
Odgovori: 104
Pogledano: 89371
|
Forum: KNJIGA *POEZIJASCG* Poslao: Pet Mar 28, 2008 1:46 pm Naslov: *** |
| Bile za predsednika!!!!!!!!!! |
Tema: POEZIJASCG - PRVI PUT - PRIPREMNI RADOVI |
DaliborDjokic
Odgovori: 104
Pogledano: 89371
|
Forum: KNJIGA *POEZIJASCG* Poslao: Ned Mar 23, 2008 6:44 pm Naslov: ok! |
| Sve je to u redu, sukob raznih miŔljenja i tako to...ali manimo se i Adama i Eve i Kosovke devojke i ne znam èega joŔ, nego Ljubo uzmi stvar u svoje ruke ,odluèi Ti, kao za naslov knjige i gotova ... |
Tema: POEZIJASCG - PRVI PUT - PRIPREMNI RADOVI |
DaliborDjokic
Odgovori: 104
Pogledano: 89371
|
Forum: KNJIGA *POEZIJASCG* Poslao: Ned Mar 16, 2008 6:40 pm Naslov: e ovo mi se svidja |
Odlicno Bobo....ovo je vec nesto...mislim da ce se svima dopasti....
Pozdrav i svaka cast Bobo!!! |
Tema: SUSRETI PESNIKA * ZA MIRIS BOŽURA: Cirih, KŠ, N. Sad, BG, LE |
DaliborDjokic
Odgovori: 19
Pogledano: 44453
|
Forum: KOSOVO ZOVE Poslao: Sre Feb 20, 2008 7:07 am Naslov: SUSRETI PESNIKA * ZA MIRIS BOŽURA: Cirih, KŠ, N. Sad, BG, LE |
| ..kao sto rekoh...Ja cu da pijem, a vi ratujte.... |
Tema: Sve je to OK...ali... |
DaliborDjokic
Odgovori: 0
Pogledano: 12216
|
Forum: KOSOVO ZOVE Poslao: Sre Feb 20, 2008 7:02 am Naslov: Sve je to OK...ali... |
Naravno da cu doci, blizu mi je.A sto se tice rodoljubive poezije i borbe protiv siptara Ja to ne umem....Zato cu Ja da pijem a vi se borite sa recima i ....
Ljudi otvorite malo oci i zivite u realno ... |
Tema: PRIJAVLJUJEM SE ZA ZAJEDNIĆKU KNJIGU *POEZIJASCG* |
DaliborDjokic
Odgovori: 44
Pogledano: 65646
|
Forum: KNJIGA *POEZIJASCG* Poslao: Sre Nov 21, 2007 1:35 pm Naslov: PRIJAVLJUJEM SE ZA ZAJEDNIĆKU KNJIGU *POEZIJASCG* |
Naravno da cu biti deo ovog fenomenalnog projekta.
Veliki pozdrav svima!
Djole! |
Tema: Tu sam |
DaliborDjokic
Odgovori: 0
Pogledano: 4385
|
Forum: KNJIGA *POEZIJASCG* Poslao: Sre Nov 21, 2007 1:33 pm Naslov: Tu sam |
Naravno da cu rado biti deo ovog fenomenalnog projekta!
Veliki pozdrav svima!!!
Djole! |
Tema: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
DaliborDjokic
Odgovori: 734
Pogledano: 235402
|
Forum: TRAĆ PARTY - Neobavezno Poslao: Pon Avg 20, 2007 3:44 pm Naslov: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
| MožeŔ da se ljutiŔ koliko hoæeŔ...Ja kad neŔto kažem onda je tako....i ako me sretneŔ negde, u gradovima stranim po kojima se muvam u poslednje vreme, sretni me kao da me sreæeŔ prvi put.Jes ... |
Tema: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
DaliborDjokic
Odgovori: 734
Pogledano: 235402
|
Forum: TRAĆ PARTY - Neobavezno Poslao: Pon Avg 20, 2007 2:49 pm Naslov: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
Ja ti ženo rekoh juèe da ne skitaŔ po sajt sa razni ljudi, a ti i drugog èoveka naŔla...Ŕta ti je život majku mu - danas jesmo sutra nismo...
SluŔaj ti Svetlana ja ti se viŔe kuæi ne vraæa ... |
Tema: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
DaliborDjokic
Odgovori: 734
Pogledano: 235402
|
Forum: TRAĆ PARTY - Neobavezno Poslao: Ned Avg 19, 2007 5:30 pm Naslov: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
Odoh ja polako,kameru i mikrofon u ruke pa na posao .Ti znaŔ Ŕta sam ti rekao,bez oèijukanja sa ovi ljudi po sajtu i pamet u glavu...
-You are always on my mind-
Pozdrav kuma Lepi ... |
Tema: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
DaliborDjokic
Odgovori: 734
Pogledano: 235402
|
Forum: TRAĆ PARTY - Neobavezno Poslao: Ned Avg 19, 2007 5:09 pm Naslov: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
| Nemoj da si mi se sluæajno smucala po gradu dok mene nema...imaŔ ti razne ljude, može neko da mi te ukrade pa Ŕta da radim posle, da se bacim u mutnu Moravu bre....Ja ti rekoh ti vidi Ŕta æeŔ. |
Tema: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
DaliborDjokic
Odgovori: 734
Pogledano: 235402
|
Forum: TRAĆ PARTY - Neobavezno Poslao: Ned Avg 19, 2007 5:06 pm Naslov: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
| E ženo moja, ja sam ti na poslu...pada kiŔa,sluŔam neki blues and jazz...Inaèe u Brusu ti je inaèe sveèano povodom Preobraženja, to su ti kao neki Dani opŔtine...veèeras idem na duhovno veèe ... |
Tema: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
DaliborDjokic
Odgovori: 734
Pogledano: 235402
|
Forum: TRAĆ PARTY - Neobavezno Poslao: Ned Avg 19, 2007 4:52 pm Naslov: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
| ..umem ja i sa vozovima,niŔta nema da brineŔ.Nego gde li su kuma Lepa i kum Herman......nema ni starojka Ljube, pa ni Zokija....nema nikog osim nas piliæa... |
Tema: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
DaliborDjokic
Odgovori: 734
Pogledano: 235402
|
Forum: TRAĆ PARTY - Neobavezno Poslao: Ned Avg 19, 2007 4:38 pm Naslov: TRAĆ PARTY iliti Zabava |
Ljubav za ruèak, ljubav za veèeru, ljubav za doruèak...Ti, jedina ženo, koja si zaplenila bogatstvo mojih misli i obitavaŔ u mojoj duŔi, ti blažena lepoto koja si u svakoj mojoj pori...
Jel ... |
| |