POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOÅ LI NA FORUM O POEZIJI I JOÅ  PONEƈEMU !

POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

DobrodoŔli na POEZIJUSCG. Ja sam...
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> ЧЛАНОВИ
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
ljuba-trebotin
Site Admin

Pridružio: 10 Avg 2006

PorukaPoslao: Sub Okt 21, 2000 1:01 am    Naslov: DobrodoÅ”li na POEZIJUSCG. Ja sam... Odgovoriti sa citatom

Ред је да кад се већ дружимо, да знамо нешто о томе са ким се дружимо и размењујемо утиске, имресије, мишљења...

Ја сам Љубодраг Обрадовић. Рођен сам 1954 године у Треботину, општина Крушевац, где и сада живим. Дипломирани сам економиста. Интересовања су ми поезија и порески прописи. Објавио сам књигу поезије *ТВОЈЕ ЋУТАЊЕ МИ ГОВОРИ*. Власник сам сајта www.poezijascg.com

Поздрав свим посетиоцима сајта и ауторима који се укљуĆØе у овај пројекат.

Љубодраг Обрадовић

Poslednji izmenio ljuba-trebotin dana Čet Maj 02, 2024 9:48 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Mawena

Pridružio: 05 Okt 2006

PorukaPoslao: Čet Okt 05, 2006 11:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zdravo Ljubo! Vidim da imate problema sa nedovoljnom posecenosti ovog sajta, ali to je slika Srbije! Nazalost, mi romanticari i pesnici smo u mnajini, mislim da Vam je to jasno! Cestitam na ideji da se napravi ovakav jedan sajt poezije na srpskom! Nadam se da cemo zajednickim snagama pokusati da dovedemo jos chlanova koji ce ulepsavati nase dane svojim pesmama! Da se predstavim: ja sam Lena iz Valjeva, imam 14 godina i u slobodno vreme bavim se pisanjem pesama. Imam dosta napisanih i podelicu ih sa vama... Nadam se lepom druzenju!
Sa ljubavlju,
Mawena
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kiborge

Pridružio: 19 Jan 2007

PorukaPoslao: Pet Jan 19, 2007 4:52 pm    Naslov: moja pitanja traze pitanja koja traze odgovor Odgovoriti sa citatom

Prvo bih zeleo,izvinjavam se sa malim zakasnjenjem da cestitam svima protekle praznike,moji inicijali su k.b. , imam 21 godinu ,trenutno studiram,crna kosa ,plave oci,visoko celo,guste obrve,pomalo dubok glas,vrlo cesto liricki raspolozen,I sa jednim pitanjem,zasto je izvrsena klasifikacija,tj. Podela na javne pisce I one malo manje javne,dozvolite ,anonimne,uz inaci nedostatak javnog predstavljanja,podrzavanjem moje ilegale,stvara se efekat nesvrstanosti,zatvaranje u jos dublju licnu anonimnost,salim se malo,mozeli se dobiti objasnjenje podele,mnoga imena ovde su vec izgradjena I apsolutno tvrdim da s ponosom treba dati licni pecat autora,iskreno ja pisem tek nekih 7 meseci,svestan sam svog amaterizma, trudim se da stavim pecat osobenosti pisanja,moje misljenje je da imena nisu tolko bitna vec spoj reci na papiru,nemojte mi uzeti za zlo , I shvatiti kao primedbu,vec kao sugestiju,uzivajte
Nazad na vrh
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Pet Jan 19, 2007 10:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Киборге,

Хвала на честиткама. И Вама желим све најбоље!

А о концепцији сајта не знам да ли вреди пoleмисати, јер сам одлучио да упрво овакву концепцију направим. Од 01.01.2007. године на насловној страни постављам поезију и друга остварења писаца под именом и презименом, уз фотографију аутора. А на форуму сва остварења писаца који желе да буду анонимни.

То никако не значи да писци које желе да сачувају анонимност немају добрих остварења, већ напротив, то је из приватних разлога њихов лични став! Можда та концепција није добра, али ја мислим да јесте! Уосталом, све је ствар избора писаца на који начин желе да се представе јавности.

Још нешто. Замолио бих све песнике и писце који желе да пишу под псеудонимом да сами одмах своје стихове постављају у Форуму у својој рубрици. Ако им треба моја помоћ, за отварање рубрике или поста, обећавам помоћи ћу.

Poslednji put izmenio ljuba-trebotin dana Čet Maj 02, 2024 9:49 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kiborge

Pridružio: 19 Jan 2007

PorukaPoslao: Sub Jan 20, 2007 7:28 am    Naslov: hvala Odgovoriti sa citatom

hvala na odgovoru,ipak mislim da ste moju sugestiju shvatili kao licnu primedbu,ne zameram,samo konstatujem,ali mislim da niste u pravu ,moj licni stav ce biti napustanje ovog sajta,u decembru se stampa moja zbirka,takodje pod inicijalima,zelim vam puno lepih stihova,i po jednu pravu ljubav za svakog od vas,uzivajte,zelim da naglasim da pustanje licnih osecanja trenutaka pera na komp papira,me je ucinilo izuzetno srecnim i zadovoljnim,prvi put sam osetio da trebam nastaviti pisati zbog sebe samoga u sebi,zbog topline velicine ovog sajta,budite zdravi,i hvala svima na komentarima,poseban pozdrav za liricki kvalitetne dame,miss lepu, and miss pollakovu , uzivao sam u boji vasih stihova, sve je kao kolor,kolor... prirodna lepeza,zelene boje
Nazad na vrh
vlada.v

Pridružio: 27 Mar 2007

PorukaPoslao: Uto Mar 27, 2007 6:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Поштовање,

тек ових дана пронашао сам овај сајт и сада се шетам по овом форуму и морам признати да ми је прилично драго да овако нешто постоји.

Мене занима поезија и проза , понешто напишем али немам никакву збирку, већ је то онако разбацано.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Uto Mar 27, 2007 10:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Владо, добродошао на поезијусцг ! и објави неку песму, било анонимно, овде на Форуму, било као регистровани члан. Поздрав, Љуба.

Poslednji izmenio ljuba-trebotin dana Čet Maj 02, 2024 9:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
vlada.v

PorukaPoslao: Uto Mar 27, 2007 11:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Хвала на добродошлици , ево објавићу једну по једну коју сам написао.
Nazad na vrh
sensej

Pridružio: 08 Apr 2007

PorukaPoslao: Ned Apr 08, 2007 10:37 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Xristos Voskrese,

Moji dragi prijatelji, vama dodjem kad je dobro a i kad mi je nedobro !

Danas sam tu da s vama dijelim Svijetlo u kojem nas Xristos ostavi i zelim da ga dijelimo i dalje a i ne gubimo .

Vaistinu,- Voskrese !
baxuz!

Pridružio: 12 Apr 2007

PorukaPoslao: Čet Apr 12, 2007 3:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Danas sam cula za ovaj forum, pa sam se pridruzila....nisam pjesnik, al' pokusavam da budem. Imam 20 godina i smatrm da je za pisanje potrebno iskustvo.
Ja pisem iz srca, i za sva srca svijeta... Very Happy

Nadam se da cete postovati sto hocu da ostanem anonimna?

S postovanje, baxuz!
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Čet Apr 12, 2007 8:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Добродошли на поезијусцг. Циљ овог сајта и јесте да пружи шансу младим снагама да се песнички искажу. А што се тиче привитности, надам се да ћете једог дана пожелети да пишете под Вашим именом. Поздрав Љуба

Poslednji izmenio ljuba-trebotin dana Čet Maj 02, 2024 9:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
vlada.v

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2007 9:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Добро вече, једном сам овде почео да се представљам ,али је то моје представљање било површно и наравно да осећам потребу да напишем коју реч о себи.

Прво да се захвалим Лепи , за лепим речима које је упутила мени и мојој песми у њеном избору за Август месец и наравно да те и ја поздрављам Лепа. Верѕ Хаппѕ

Ја сам Влада Васиљевић , из Врања сам (видим има нас јужњака) , и осим свог главног посла којим се бавим волим да пишем песме и помало пишем прозу. Песме које сам написао објавио сам на овим страницама форума и имам их још , али су ми помало несреĆ°ене , неке не довршене.
Инспирација за писање ми је углавном непознати лик из моје фантазије , а за писање песме потребна ми је минимална инспирација. Кажем , може и лист са гране да падне и......ето песме.

И да не заборавим, превалио сам 40 година Црѕинг ор Верѕ сад , али се осећам још као да сам заостао у развоју Њинк

Никад нисам ништа издавао , и то је оно што би требало да буде моје разоткривање. Лепа , поздрав из Врања, ....
Nazad na vrh
Bojana '92

Pridružio: 08 Nov 2007

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2007 6:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Postovanje! Ja sam Bojana Zajic iz Vrbnice. Nadam se da me se secate. Vodila sam nekoliko veceri program za vreme FEDRARA u Zabaru. Procitala sam vase pesme i suuuper su! Svidja mi se vas sajt poezijascg, Vrlo je lepo sto ste oducili da napravite takav sajt koji je veoma zanimljiv!!! Pozdrav Razz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
ljuba-trebotin
Site Admin

PorukaPoslao: Pon Nov 12, 2007 10:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Драго ми је Бојана да ти се свиђа сајт! Има ту доста садржаја, као и твојих слика из Падежа и Крушевца. Погледај ове линкове
хттпс://www.poezija.in/v-s-i/56-padeski-kladenac-2007
и
хттпс://www.poezija.in/v-s-i/57-viii-okruzna-stocarska-izlozba-krusevac-2007

Ако пишеш поезију или прозу, пошаљи. Поздрав Љуба

Poslednji izmenio ljuba-trebotin dana Čet Maj 02, 2024 9:54 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Bojana '92

Pridružio: 08 Nov 2007

PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2007 8:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pogledala sam slike, hvala vam puno sto ste ih stavili na internet. Very Happy VELIKI POZDRAV!!!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> ЧЛАНОВИ Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu