nazalost samo za citaoce i pesnike koji vladaju dobro engleskim!
Prevod...?!! cak i za mene je ovo za sada prevelik komad vremena, kojeg nikada nema dovoljno...
samo da vam kazem da je IZUZETNO!
Ne moete pisati nove teme u ovom forumu Ne moete odgovarati na teme u ovom forumu Ne moete menjati vae poruke u ovom forumu Ne moete brisati vae poruke u ovom forumu Ne moete glasati u ovom forumu