POEZIJASCG - forum POEZIJASCG -
DOBRODOÅ LI NA FORUM O POEZIJI I JOÅ  PONEƈEMU !
 
 POČETNAPOČETNA  PitanjaPitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   REGISTRACIJAREGISTRACIJA 
 ProfilProfil   Proveri porukeProveri poruke   PristupiPristupi 

PCIKOLOSHKI PROFILI I TALENTI NA NASI PESNICI U FORUM SCG:
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Sledeci
 
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAƈ PARTY - Neobavezno
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
herman



Pridružio: 18 Jul 2007
Poruke: 271

PorukaPoslao: Čet Sep 06, 2007 11:29 pm    Naslov: PCIKOLOSHKI PROFILI I TALENTI NA NASI PESNICI U FORUM SCG: Odgovoriti sa citatom

SVETLANA POLAK - CECA - CECILIJA

Ona si je da prostite onako RIBETINA /dokaz- Fotka/ al sirota nema bas srecu u ljubav zato je pisuvala onej ocajnicke pesme / Nisam mislija samo na pcikologiju nego i sadrzaji/ Da bidnem iskren svaku trecu sam pomalo razumeo, kad vidim da ne mogu da gu ufatim ja si kilo rakiju pred men pa pocnem da citam svaki drugi red, onda isto nista ne ufatim al brze procitam. Sad od kad gu Djole ostavia ce si pise jos ocajnije.
Da ju sade ufatimo na Avatri / Toj si je onoj slikuvanje iznad pesmu/. Prvo si je pokazuvala glavicu, kad uvidela da se muskarci lepe slikuje se u pantalonke mal do ispod pupak,( Al kolena nije pokazuvala, sigurno ima neku falinku) sad opet samo glavce al malo atraktivnije, sledece ce bidne u prirodnu velicinu. U poslednje vreme je mnogo pisuvala sto znaci da je opeta u krizu. To bese o njuma kao opticki i malkice u dusu a sledeci put ce izlozim jedna njena pesma pa da svi djuture analizujemo i vidimo sta joj to fali. Molim uvazeni kolegijum da komentarise i kad objavimo pesmu
da mi pomozu oko kritiku i analizu. Ili joz je boljse da si Ceca dobrovoljno nacvrcka jednu njezinu pesmu pa ce gu kazemo sta ju fali.
I ona sirota bi isto toj tela da zna pa da gu pomognemo.
Zahvaljujem na paznju -
( NASTAVICE SE )
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pollakova



Pridružio: 30 Sep 2006
Poruke: 372
Lokacija: tu pa tamo... i opet

PorukaPoslao: Čet Sep 06, 2007 11:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
he, Twisted Evil he, Twisted Evil he, Twisted Evil

Cool al cu grofe da te isprangijam Rolling Eyes
_________________
o , sramota Horacio ako bi ti umro, kakav bi skandal ostavio iza sebe ........................
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
herman



Pridružio: 18 Jul 2007
Poruke: 271

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 12:06 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Al si prvo pruci na kauc za analizuvanje. Cool
Posalji pesmu da gu onako natenane stih po stih i u dibinu protumacim a naravski tu da se zapocne raspravisanje kuj kako misli i za kuje sam u istinu a sto si nije.
Ja ti mislim samo za tvoju dobrotinju. Rolling Eyes
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Rainbow



Pridružio: 31 Dec 2006
Poruke: 386

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 6:02 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

na svem slikama je razliciteg raspolozenja..To je dobro-nista joj ne fale{sto se razpolozenja tice} a mene me zalima sto nikad ne gleda u slikadziju.u onuj sas naocare mozda ga je pogledala..al' sto ni vredi kad mi ne vidimo gde gledi.I sto je bas nji turila Question ima sigurno golem razlog..i znam sta tje kaze..{"pa bas one mi se svidjaju"..te..."nemam druge"...te.."dobro Exclamation cu se slikam pa cu turim novu..il' ce smulja nesto cetvrto}.Na prvu je ubava-mlogo..al se neje farbala po propis sto ukaziva da je lenja{ Wink }il je bila zauzeta sas necega.E..al sas cega zauzeta Question ..Onoj brat bratu ima 6 mesecova duzina crna kosa..Ako rece da je haJlajts- flizerka na njojze joj je qq lele-ic ne valja Exclamation ili pak Ceca ne zna sta je...to sto rekoh{ Razz }.Na zadnju je sveze ovarbana i sas sveze podsecene shishke...ljepotica prava Exclamation al je mlogo ozbiljna i toj mi se ne poklapuje sas njojzinu licnost OVDE{citiram Branku odje i turam tacku Arrow . }Ako gresim cu ostanem ziva....ako ne gresim ce se ispretvara ko onija dR dzek i dR hajdi iz dr zivagovic...Samo problem je sto sam ju ja unapred upozorila pa ce odglumi da joj nije nista.
na pesme joj ne falede nista i bezpomocne su..ocu reci Arrow nema potreba za pomoc.ne smem da kazem da je genije ce ispadne vredjamo se,,,posto su svi genijalci imali po neki pcikicki problem...
za sg=======dosta od mene {cmokitj Exclamation }
_________________
Svaka koincidencija s bilo chim-nije sluchajna
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
herman



Pridružio: 18 Jul 2007
Poruke: 271

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 9:49 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Postovana koleginice Besna !
Veoma sam vam zahvalan na pomoci i sto ste tako precizno zasli u neke detalje koji nisu u mojoj nadleznosti. SĀ“obzirom da je moj rezor mentalno zaostale osobe, Vi ste doticnu pacijentkinju sagledali sa neke za vas skoro prihvatljive normale. Recimo to menjanje boje kose i muskaraca je simptomaticno za psihicki labilne osobe sa primesama Kurios nedostakus kompleksa.Vidite i sami postovana koleginice ono vecito poziranje sa pogledom u nebo ne mora znaciti samo religioznost nego je i vapaj za pomoc. Ona je svesna da joj mnogo toga fali ali nije u stanju da sama dokuci i oseti sta je to.
Nadam se da cemo posle labaratoriske analize njene pesme tj, iz krvi i urina moci da saznamo nesto vise i o njenom fizickom stanju.
U nadi da cemo i dalje saradjivati
Sa postovanjem Vas
Dr. Herman
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pollakova



Pridružio: 30 Sep 2006
Poruke: 372
Lokacija: tu pa tamo... i opet

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 1:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ne smem da kazem da je genije ce ispadne vredjamo se,,,posto su svi genijalci imali po neki pcikicki problem...
za sg=======dosta od mene {cmokitj Exclamation }[/quote]


Ooooooooo dragaaaaaaa Shocked od tebe to mogu da podnesem ali od ovog DR... koje ima razlicita znacenja... Cool
A sta ti kazujes...oli da mu legnem na kauc Twisted Evil Twisted Evil
_________________
o , sramota Horacio ako bi ti umro, kakav bi skandal ostavio iza sebe ........................
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pollakova



Pridružio: 30 Sep 2006
Poruke: 372
Lokacija: tu pa tamo... i opet

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 1:15 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

herman ::
Al si prvo pruci na kauc za analizuvanje. Cool
Posalji pesmu da gu onako natenane stih po stih i u dibinu protumacim a naravski tu da se zapocne raspravisanje kuj kako misli i za kuje sam u istinu a sto si nije.
Ja ti mislim samo za tvoju dobrotinju. Rolling Eyes


Ajde grofe biraj koje oces...ce se teramo Twisted Evil Twisted Evil
_________________
o , sramota Horacio ako bi ti umro, kakav bi skandal ostavio iza sebe ........................
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Rainbow



Pridružio: 31 Dec 2006
Poruke: 386

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 1:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ceco--zalegni...a kad projde analiza ce trazimo i njegovu sliku--on rece kaze ima 60 godine a na ovuj serviranu ima bar 20 god. manje Wink ..pa ce blago nama da zalegne i on{ Wink }.
eve ja pushcHam muzikicu za meditirovanje{Prem JoshuU}da se opushtish{mozda zaspis i ne osetis..bocke}....i k^0 velim "ajde Besno pa ce ceca da razladjuje tvoje vijuge kad se pocnu pushu sas istom takvu metodu"...
{jedno pitanje ne vezano za analizu..Pravo da vam kazem cesto puta se setim Goce(Knezevic)..Kao sto ste primetili-nema je mesecima.Da li neko zna sta se s njom desilo?? Hvala unapred!}
_________________
Svaka koincidencija s bilo chim-nije sluchajna
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pollakova



Pridružio: 30 Sep 2006
Poruke: 372
Lokacija: tu pa tamo... i opet

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 1:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

E pa da znas da smo je Lepa i ja pre neki dan spominjale..... bas smo se pitale sta li je sa njom...pojavice se, ko zna gde je vetar odneo, ali steta, super pise Laughing
_________________
o , sramota Horacio ako bi ti umro, kakav bi skandal ostavio iza sebe ........................
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
herman



Pridružio: 18 Jul 2007
Poruke: 271

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 2:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sada ozbiljno.
Goca knezevic mi isto nedostaje ima jake pesme i svetlece komentare. Jako fina osoba i rasni pesnik.Mozda bi Ljuba mogao da nam pruzi neku informaciju ako je upucen. Mozda se njemu javila.
Ruku na srce nas muskaraca ima udrobljenih sto se nivoa tice ali vi zenske ste zaista bolje i tesko je drzati korak sa vama. Zato ste mi drage, pa gde se razvije ova opustena sega jos vise se zblize i ovako srodne duse.
Drago mi je da sam sa vama.
Pozdrav !
*****
Cecilija ajde vec jednom, ce mi se isprave vijuge dok si pesmu posaljes.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pollakova



Pridružio: 30 Sep 2006
Poruke: 372
Lokacija: tu pa tamo... i opet

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 4:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Shocked sta bre da saljem, iskopiraj neku, uzmi sto ti srcu drago Twisted Evil


cu ti vrnem ovo olajavanje, opajdaro muska Twisted Evil
_________________
o , sramota Horacio ako bi ti umro, kakav bi skandal ostavio iza sebe ........................
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
herman



Pridružio: 18 Jul 2007
Poruke: 271

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 7:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sta be IZABERI, jes cvonjak, pa poslem da bidne on izabro onu sto si mu je legla da moz da olajava kolko si oce. Rolling Eyes

Oprostite gospodjo Polak,
moj analiticki spektar je toliko sirok da mi svaka pesma moze posluziti za podrobnu analizu. Vi lezite na kaucu i pricate svoju pricu a moje je da vam obrazlozim zasto je to tako i gde leze uzroci vasih anomalija. Znaci lezite, opustite se i pricajte. Moj cilj nije da vam bilo sta sugeriram nego na osnovu Vasih iznesenih reci sastavim profil i odredim buduce terapije.
Molim Vas nemojte to shvatiti kao autoritativni tretman visoko postovanog analiticara nego me smatrajte za prijatelja koji je tu da vam pomogne i tako cemo zajednickim snagama stici do cilja. Vi znate koje su cene nasih seansi i u vasem je interesu da se sto pre otvorite. Vidite i tu sam vam prijatelj - da vas manje kosta.
Uz uzajamno poverenje vash
Dr. Herman
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Rainbow



Pridružio: 31 Dec 2006
Poruke: 386

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 7:58 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

uhhhhhhhhh ..sto mi licite na nekog DR Hermane Exclamation Ki da ste filoZof po struki Shocked
za analizu predlazem pesmu---"SEZONA NA LOV"
i gde su jos ljudji{ljudi} Confused
_________________
Svaka koincidencija s bilo chim-nije sluchajna
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
herman



Pridružio: 18 Jul 2007
Poruke: 271

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 9:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Postovana koleginice Besna !

Zasto predlazete " SEZONA NA LOV " ? Na sto vas to asocira ? Oprostite ali poceli ste da sugerirate pacijentu a to niukom slucaju ne odobravam. Time samo povecavate njenu kolebljivost i nesigurnost. Misljenja sam da ona prica i da ona postavi pesmu po svom izboru.

Jerbo ako si mi pricuvamo u njojzino ime i turamo gu sve u usta ona si nikad nece biti samostalna i otresita zemska nego ce da ni kuka u pesme kao do sadaske. Razumes li ona je jadna bolesna a mi smo tuj da gu pomognemo.Kod njojzi su dve paralelne persone i ona il ce si plaka il ce si svadja i vadi oci. Mi smo tuj da gu svedemo na normalu.
Zamolia bi te ki kolega da mi pomognes a ne iz sazeljenje na pacijent da gu branis jer tako nece nigde stignemo.
Ajd zdravo si !
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lepa_S



Pridružio: 17 Avg 2006
Poruke: 924
Lokacija: ch

PorukaPoslao: Pet Sep 07, 2007 10:06 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pollakova ::
E pa da znas da smo je Lepa i ja pre neki dan spominjale..... bas smo se pitale sta li je sa njom...pojavice se, ko zna gde je vetar odneo, ali steta, super pise Laughing


Da CESTO se zapitam...Gocooooooooooo gde si Question Question Question
Daj Boze da joj je lepo i da je srecna Very Happy


A VI pilici moji sjatki i bjesavi, o cemu tralalisete Very Happy Moju Ceciliju ocete da lovite...Ma ce da gu ufatite......... Wink (samo nemoj da promasite Very Happy

Ja volim tija DR. jos ako su dobri lepi i mlado izgledaju Wink na njih sam hm... Laughing pa ne znam sad da tresnem tuj pustu rec, kad je najpotrebno Very Happy zavezaja mi se jezik pa ga... Rolling Eyes
Al sam' da znate, ne stigoh sve da ukapiram jer leeeetiiiim kroz redove...
Uglavnom ako me turite za pacijenta...uuuuu sto sam nestasna, ne izadjoste lako na kraj Exclamation
A ako sam pogresila mesto brbljanja slobodno mi zalepite keca Wink i ja cu u ponedeljak da izbrisem ovaj post.

Svejedno pozdravljam temu - ko zna zasto je to GUT Laughing Laughing Laughing
Vazno da su odabrani na okupu Very Happy Very Happy Very Happy UuPsS...al' treskam...Ako vi je bolje bez mich samo recite... Very Happy
Eto moram i poneku stranu rec da vi turim jer moj hausvart ako uspe nekako da poveze o cemu se radi Very Happy A cita sve, nemoj puno da me ruzite Very Happy Znate da mi je vreme da si nekog zarobim i na*ebem mu se mamice za svi onija lukavi ... sto mi dusu izlizali sas laz Crying or Very sad Very Happy Very Happy hahaa..

SNOP RUZA od jedno meko srce Very Happy


_________________
Docekaj me osmehom... ...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    POEZIJASCG - forum -> TRAƈ PARTY - Neobavezno Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Sledeci
Strana 1 od 28

Skoči na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
Prevod by CyberCom
Chronicles phpBB2 theme by
Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford. .